Respublikinis projektas „Mūsų Žemė – tai didelis vieškelis, o mes – žmonės keliautojai”

Jankų pagrindinės mokyklos pirmokai dalyvavo Respublikiniame švietimo įstaigų kūrybiniame projekte „Mūsų žemė – tai didelis vieškelis, o mes žmonės keliautojai”, kurį organizavo Širvintų r. Gelvonų gimnazija. Projektą sudarė trys etapai.

I etapas – piešinių paroda „Gamta mus teisia paslaptingai”. Mokiniai piešė piešinius ekologinėmis temomis.

II etapas – „Kelias – tai nuotykis”. Mes su pirmokėliais pristatėme savo mokyklą, nes kelias į mokyklą yra pats svarbiausias kiekvieną dieną.

III etapas – kūrybinės dirbtuvės „Paslapties džiaugsmas”. Šiame etape reikėjo fotografuoti savo aplinkoje augančius augalus, jų atpažinimui pasinaudoti programėle iNaturalist ir sukurti koliažą. Mums pavyko įgyvendinti visus projekto etapus. Visi mokiniai gavo Gelvonų gimnazijos direktorės Padėkas, mokytoja – Širvintų r. merės Padėką.