Jankų mokyklos naujienos

„OŽIUKŲ MOKYKLOJE“

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Jankų mokyklos ikimokyklinukų „Saulės zuikučių“ ir priešmokyklinukų „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai birželio 1 d. aplankė Šakių rajone Kukarskės kaime įsikūrusią unikalią edukacinę ekologinę sodybą „Ožiukų mokykla“. Ugdytiniai užkopę aukštu šlaitu kartu su sodybos šeimininke, ganykloje pamatė įvairių veislių besiganančių ožkų, kurios turi skirtingus vardus. Jas pamaitino medžio šakelėmis, duonos kąsneliais, sužinojo kaip jos laikomos, koks jų skirtingas charakteris. Keliaudami takeliu pasiekėme avių aptvarus.

Antroje edukacinėje dalyje gaminome ekologišką rankų darbo muilą su ožkų pienu ir natūraliais prieskoniais. Edukacinės išvykos pabaigoje vaikai buvo pavaišinti įvairių vaistažolių arbata su riestainiais iš ožkų pieno pagamintos varškės. Kiekvienas vaikas parsivežė diplomėlį ir rankų darbo muiliuką Grįžome pavargę, bet laimingi.

„Pasaulio paukščiai 2022”

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Jankų mokyklos 1-2 klasių mokiniai Padėkos raštais apdovanoti, už dalyvavimą Respublikiniame piešinių konkurse „Pasaulio paukščiai 2022”. Mokytojos Daiva ir Rūta.

Tarptautinė muziejų diena

Gegužės 18 d. minima Tarptautinė muziejų diena. Ta proga Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Jankų mokyklos 1-4 klasių mokiniai aplankė Būdos kultūros namų buities muziejuje. Nuoširdžiai dėkojame Zitai Šilnauskienei, Vidai Bagdonienei, Viktorijai Šilnauskaitei už edukacinę pamoką apie Būdos krašto praeitį. Mokytojos Daiva, Rūta, Inesa.

Skaityti plačiau

„Žemės pasakojimai 2022. Pievų gyventojai”

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Jankų mokyklos 1-2 klasių mokiniai dalyvavo Respublikiniame moksleivių piešinių konkurse „Žemės pasakojimai 2022”, tema „Pievų gyventojai”. Padėkos raštais apdovanoti pirmokai: Linas, Melita, Rokas. Antrokės: Viltė, Kamila, Agnė. Agnės darbui suteikta Nominacija už išskirtinį piešinio originalumą ir teminės nuotaikos perteikimą. Mokytojos Daiva ir Rūta.

„Žydintis medis 2022”

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus skyriaus Jankų mokyklos pradinukai dalyvavo Respublikiniame kūrybinių darbų konkurse „Žydintis medis 2022”. Padėkas gavo: Linas Stanislovaitis 1 kl., Melita Genevičiūtė 1 kl., Pranas Mikalauskas 1 kl., Agnė Gaubytė 2 kl., Emilis Damarodas 2 kl., Dominykas Kaminskas 2 kl., Ąžuolas Bosas 3 kl., Kamilė Kančytė 4 kl., Kornelija Žickytė 4 kl. Mokytojos Daiva, Inesa, Rūta.

Skaityti plačiau

Konkursas ” Aš mažiukas, bet labai galingas vandens lašiukas”.

Kazlų Rūdos savivaldybės Visuomenės Sveikatos biuras organizavo konkursą, Pasaulinei vandens dienai paminėti „Aš mažiukas, bet labai galingas vandens lašiukas”. Jankų mokyklos 2 klasės mokinės laimėjo prizines vietas. Kamilos Rutkauskaitės piešinys užėmė I vietą, Agnės Gaubytės piešinys – II vietą. Markas Raguckas apdovanotas medaliu. Mokytoja Rūta

Tau, mano Mamyte

Motinos diena – pati gražiausia metų šventė. Jankų mokyklos ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai pačius gražiausius žodžius skyrė savo brangiausiam žmogui – Mamytei. Mokytojos Rūta, Inesa, Daiva, Jolanta, Zita.

Vaikų Velykėlės

Balandžio 25 – osios rytas Jankų mokykloje prasidėjo „Vaikų Velykėlių“ švente. Ikimokyklinukai, priešmokyklinukai ir pradinukai žaidė žaidimus, grožėjosi visų kartu sukurtu Didžiuoju margučiu. Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ padovanojo kiekvienam šventės dalyviui knygą Aido Jurašiaus „Žąsino Gagio kelionės“. Mokytojos Inesa, Daiva, Rūta, Zita, Jolanta.

Skaityti plačiau

Jonavos Justino Vareikio progimnazija organizavo Respublikinį fotografijų konkursą „Aš – Tavo gimtinė”, skirtą pasaulinei Žemės dienai paminėti. Ir Jankų mokyklos dalies mokinių fotografijos buvo įvertintos padėkos raštais. Visi 1-2 klasių mokiniai dalyvavo Kūrybinių darbų virtualioje parodoje „Atverkime kalbos turtus”, kurią organizavo naujienų portalas „Mano kraštas”. Padėkos raštas – svarbus įvertinimas už įdėtą darbą. Džiaugiamės, kad mūsų mokinių darbai garsina mokyklos vardą.