Bagotosios mokyklos naujienos

Varlių muziejuje

Aplankėme!!! Šitiek varlių keliauninkų ir karalienių niekur nepamatysi -tik čia, Lukšių miestelyje Šakių rajone.

Skaityti plačiau


Gamtos pamoka

Stebėdami ir tyrinėdami gamtą vaikai įgyja daug naujų potyrių. Atranda gamtinę medžiagą, tyrinėja, eksperimentuoja ir pan.

Skaityti plačiau


Ekskursija į Zuikių muziejų

Aplankėm Zuikių muziejų! Turėjom labai smagias pamokėles, kurių metu gaminome zuikiškas ausytes, maišėme tešlą meduoliams – zuikiams, pasidarėme arbatos maišelius.

Zuikienė papasakojo apie muziejų, eksponatus, kuriuos labai susidomėję apžiūrėjome…
Labai labai patiko!!!
Ačiū !!!
Rudnosiukai ir jų mokytojos

Skaityti plačiau


Drąsūs pavasario žingsniai

Mažieji kasdien vis labiau laukia šilumos, žydinčio pavasario. Neužtenka laukti. Reikia eiti ir jo ieškoti, jį pasitikti, stebėti ženklus, pokyčius gamtoje. Taigi, stebim, tyrinėjam, eksperimentuojam, piešiam, karpom. Taip atsiranda darbeliuose ir pirmoji pavasario gėlė, ir pirmieji parskridę paukščiukai.
Ir Jūs keliaukite pažiūrėti ar drąsūs Pavasario žingsniai.

Skaityti plačiau


Gandrinės

Pas Rudnosiukų grupės vaikučius gandrai jau parskrido. Gandro diena (Gandrinės, Blovieščiai) švenčiama kovo 25 dieną, kai į mūsų kraštą grįžta baltieji gandrai. Sakoma, kad grįždamas gandras ant uodegos parneša kielę, kuri išspardo paskutinius žiemos ledus. Gandras – pavasario pranašas.Pasidžiaukime auklėtojų ir vaikučių išradingumu ir darbštumu.


Inkilų gaminimo ir kėlimo akcija

Bagotosios pradinukai dalyvavo inkilų gaminimo ir kėlimo edukacijose Kardokų Gamtos mokykloje. Buvome maloniai sutikti, žaidėme, dalyvavome viktorinoje. Meistras pamokė kaip pagaminti inkilą. Girininkas padėjo inkiliukus sukelti į medžius ir papasakojo kokie paukščiai juose apsigyvens. Puikiai pavykusi edukacija praturtino mus žiniomis apie miško gyvenimą. Pasisotinę ant laužo virtais pietumis, padėkojome ir sutarėme dar susitikti. Namo parsivežėme savo rankomis sukaltą inkilą, kurį pakabinsime mokyklos kieme.
Ačiū svetingai Kardokų Gamtos mokyklos ir kaimo bendruomenei.

Bagotosios mokyklos pradinukai


Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai

Pasitinkame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje, dalyvaudami akcijoje – bėgime ,,Tiltas iš praeities į dabartį”.


Ir mažos širdelės su Ukraina


Bagotosios mokyklos 1-4 klasių mokiniai prisijungė į Ukrainos kovotojų už savo valstybės laisvę  palaikymo akciją, gamino vėliavėles ir jas nunešė prie kultūros namų.