Kazlų Rūdos pradinės mokyklos naujienos

Tėtis yra ir buvo svarbus pasaulio pažinimo mokytojas, kuris padeda spręsti kasdienius gyvenimo klausimus.
Tėtis – tvirtybės bei drąsos įkvėpėjas, skatinantis eiti pirmyn, mokytis iš klaidų ir džiaugtis pasiekimais. Dėkojame jiems už meilę, supratingumą, pagalbą. Linkime ilgiausių metų, stiprios sveikatos ir jaukios kasdienybės.
Mūsų kūryba – Jums, mieli tėčiai!

Skaityti plačiau


Sporto diena

Šiandien Kazlų Rūdos pradinės mokyklos aikštėje skambėjo muzika, juokas, džiaugsmo šūksniai – vyko pavasarinės Sporto dienos renginys. Žaidėme, lenktyniavome, tikrinomės save – kokie esame stiprūs, vikrūs ir greiti. Ir, žinoma, sveikinome laimėtojus. Nuoširdžiai dėkojame Kazlų Rūdos VSB specialistei Eglei už linksmą mankštą ir Sporto centro darbuotojai Loretai, talkinusiai teisėjaujant kvadrato varžybose!

Skaityti plačiau


Mokytojos mokosi animacijos paslapčių

Gegužės 12 d. būsimos pirmų klasių mokytojos dalyvavo mokymuose, kuriuose susipažino su kino edukacijos naudojimo ugdymo tikslams galimybėmis, o praktinių animacijos dirbtuvių metu mokėsi animacijos kūrimo. Įgytas žinias mokytojos ruošiasi panaudoti kaip kūrybišką priemonę į ugdomuosius dalykus.

Skaityti plačiau


Nacionalinės bibliotekų savaitės proga 3c klasės mokiniai balandžio 27 d. Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešojoje bibliotekoje dalyvavo edukacijoje „Knygos kelias“. Ačiū bibliotekos darbuotojai Ingai už įdomų pasakojimą ir linksmas užduotis.

Skaityti plačiau


Šokis – paslėpta sielos kalba. Šokis – lyg eilėraštis ar istorija, kurios kiekvienas judesys yra žodis…
Balandžio 29-oji – Tarptautinė šokio diena. Todėl šiandien Kazlų Rūdos pradinės mokyklos aikštėje vyko renginys „Kas kaip moka, tas taip šoka“. Skambėjo muzika, gėrėjomės šokančiais trečių ir ketvirtų klasių mokiniais (šokio mokytoja Monika Žalaitė), šokome visi. Šokti tikrai smagu!

Skaityti plačiau


4 A klasės mokiniai dalyvauja NŠA organizuojamame „STEAM ugdymo tobulinimas” projekte.

Šiame projekte mokytojai įgauna naujų teorinių žinių, kurias su mokiniais praktiškai įgyvendina. Vienas iš uždavinių buvo sukurti STEAM iššūkį. Mokinių kurtas iššūkis „Aviacija” pateko tarp geriausių Lietuvoje ir buvo pateiktas tarptautiniam STEAM iššūkiui. Iki balandžio 15 dienos mokiniai įveikė ne tik savo iššūkį, bet ir dar vieną pasirinktą iš pateiktų, tai „Building our own Laptop”.

Skaityti plačiau