Viktorina – konkursas „Mylėti savo tautą“

Gruodžio 16 dieną gimnazijoje vyko viktorina – konkursas, „Mylėti savo tautą“ skirtas Prezidento Kazio Griniaus 145 – osioms gimimo metinėms paminėti. Viktorinoje dalyvavo savivaldybės mokyklų 9 – 10 klasių mokiniai. Dviejuose turuose varžęsi dalyviai parodė savo istorines žinias, gebėjimus, įgūdžius. Nugalėtojais tapo Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokiniai Raminta Vasiliauskaitė, Erikas Vasiliauskas ir Plutiškių vidurinės mokyklos mokinys Mindaugas Jablonskis.

Gimnazijos direktorė pasveikinusi visus dalyvius, pasidžiaugusi nugalėtojų žiniomis jiems įteikė atminimo dovanėles, o kiekvienam dalyviui – po šokoladą.

Konkurso metu matėme literatūrinę kompozitą „Dialogas su praeitimi‘, koncertavo savivaldybės mokyklų mokiniai, savo parengtą pranešimą „Kazio Griniaus gyvenimas“ skaitė gimnazistė Aistė Kabašinskaitė.

Projekto „Istorinės atminties takais 5‘ dalyviai pristatė aplankytų istorinių – kultūrinių vietų nuotraukų kaleidoskopą.

Šventėje dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės mero pavaduotojas Giedrius Bielskus, Kazlų Rūdos savivaldybės administratorius Rolandas Valiukas, Kazlų Rūdos savivaldybės švietimo skyriaus vedėje Beta Zaveckienė.

Taip šią dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai ir savivaldybės mokyklų mokiniai dalyvavo renginyje prie Prezidento Kazio Griniaus paminklo Mondžgirėje, kur gimnazistai atliko literatūrinę kompoziciją ir dainą bei kartu su kitų mokyklų mokiniais padėjo gėles ir uždegė atminimo žvakeles.