Sėkmės istorija

Pagarba ir meilė kiekvienam vaikui, jo asmenybės visapusiška sklaida, lankstus požiūris į vaiko poreikių tenkinimą, sveikatą. Vaikų lopšelį-darželį „Pušelė“ lanko ir vaikai su negalia, jie integruoti į sveikų vaikų tarpą.

Žaidžia

Dirba kvalifikuoti, kompetentingi pedagogai: IU mokytojos, logopedė, meninio ugdymo (muzikos ir choreografijos) mokytojos, judesio korekcijos pedagogė, neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) mokytoja. Sutartinai, atsakingai ir kūrybingai dirba visa vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ komanda – bendruomenė.

Dalyvaujame respublikiniuose projektuose, konkursuose. Geri ugdymo rezultatai. Džiaugiamės nors ir menkiausiu kiekvieno vaiko pasiekimu. Efektyviai bendradarbiaujame su tėvais, išsiaiškiname jų lūkesčius. Puikūs tėvų atsiliepimai apie vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ darbą, vaikų ugdymą, priežiūrą, maitinimą. Šiltas vaikų lopšelio-darželio „Pušelė“ mikroklimatas, stipri materialinė bazė, estetiška ir savita aplinka. Skleidžiame gerąją darbo patirtį, turime daug socialinių partnerių, ne tik savivaldybėje, bet ir Lietuvoje, užsienyje.