Gegužės mėnesį VDU Žemės ūkio akademijoje vyko edukacinio projekto „Sumanaus moksleivio akademija“ finalinis renginys. Šiemet projektas pažymėjo – 10 metų sukaktį.
Gimnazijos mokiniai dalyvavo šio projekto veiklose, gilino žinias, išbandė save įvairiose srityse, plėtė akiratį ir ugdė praktinius gebėjimus. „Sumanaus moksleivio akademija“ mokiniams suteikia galimybę pažinti inžinerijos, gamtos mokslų, verslumo, ekologijos ir kitas aktualias sritis, skatina domėtis ateities profesijomis bei atsakingai planuoti savo karjeros kelią.
Džiaugiamės III-IV klasių gimnazistais, kurie šiais metais sėkmingai baigė II lygio Verslumo klasę: III klasės gimnazistė Aušrinė Grikavičiūtė ir abiturientai Matas Aksionas, Paulius Aušrota, Bernardas Venslovaitis, Ervinas Paliokas, Ąžuolas Akranglis.
II lygio Gamtamokslę klasę baigė III klasės gimnazistės Emilija Vaikšnytė, Vita Pliskaitytė, Emilija Brisigirskytė, Arvita Buragaitė, Fausta Žebrauskaitė ir Viktorija Grėbliauskaitė.
Baigiamojo renginio metu mokiniams įteikti diplomai. Jie stojant į VDU Žemės ūkio akademijos valstybės nefinansuojamą vietą prie konkursinio balo pridės 1 papildomą balą.
Nuoširdžiai dėkojame VDU Žemės ūkio akademijai už bendrystę, įkvepiančias veiklas ir galimybę mūsų gimnazijos mokiniams būti šio prasmingo projekto dalimi. Linkime „Sumanaus moksleivio akademijai“ sėkmingo tęstinumo, naujų idėjų ir dar daug prasmingų susitikimų.
Karjeros specialistė Agnė Amalienė















