Gimnazijos Mokinių taryba

Prezidento Kazio Griniaus gimnazijoje veiklą tęsia atsinaujinusi Mokinių taryba. Tarybos pirmininkė – IVa klasės gimnazistė Kornelija Vaišnoraitė, sekretorė – IIIa klasės gimnazistė Greta Gruzdytė.

Mokinių tarybos veiklą kuruoja mokytoja Audronė Pranskevičienė-Dautartienė.

Linkime aktyvios veiklos ir sėkmės įgyvendinant idėjas.

Skip to content