Prezidento Kazio Griniaus gimnazijoje veiklą tęsia atsinaujinusi Mokinių taryba. Tarybos pirmininkė – IVa klasės gimnazistė Kornelija Vaišnoraitė, sekretorė – IIIa klasės gimnazistė Greta Gruzdytė.
Mokinių tarybos veiklą kuruoja mokytoja Audronė Pranskevičienė-Dautartienė.
Linkime aktyvios veiklos ir sėkmės įgyvendinant idėjas.