Edukacinė išvyka į Veterinarijos akademiją

Lapkričio 20 d. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos IIa klasės mokiniai kartu su mokytoja Audrone Pranskevičiene-Dautartiene lankėsi Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijoje. Vizito metu mokiniai susipažino su auditorijomis ir laboratorijomis, pamatė, kokia įranga naudojama veterinarijos tyrimams ir kokios veiklos vyksta šiame fakultete.

Edukacijos metu jiems buvo pristatytos pagrindinės veterinaro darbo veiklos ir reikalingos žinios. Mokiniai išgirdo, kaip atliekami įvairūs gyvūnų sveikatos tyrimai, kokių įgūdžių reikia šiai profesijai ir su kokiais iššūkiais susiduriama.

Apsilankymo pabaigoje klasė apėjo pagrindinius LSMU rūmus ir trumpai susipažino su universitete vykstančiais studijų procesais.

Skip to content