Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

Adresas: Atgimimo g. 1, LT-69415 Kazlų Rūda
Įmonės kodas: 190398583
Tel.: (8 343) 68029
El. p.:

Kultūrinio ugdymo mokymai Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje

Nuo kovo 13 d. iki gegužės 2 d. vyko TŪM kultūrinio ugdymo srities mokymai „Dalyko mokytojų kompetencijos, nukreiptos į kultūros ugdymą, stiprinimas ir integruotas kultūrinis ugdymas. Meno terapija“. Mokymus vedusi lektorė E. Elvikė neslepia: „Mokymų metu specialistai buvo įsitraukę, atviri informacijai ir darbštūs. Nuveikta daug.“

Jau pirmojo susitikimo metu užsimezgę ryšiai skatino Kazlų Rūdos savivaldybėje dirbančius kolegas bendradarbiauti ir veikti ne tik šių mokymų metu, bet ir sugrįžus į mokyklas. Pasak, mokymų dalyvės: „Tai mokymai – kai buvo naujai atrasti pažįstami žmonės“. Tad kilo noras kartu įkvėpti mokinius išbandyti ir patirti įvairius stimuliuojančius žaidimus, lavinančius susikaupimą, atmintį, mažinančius nerimą, stresą ir kviečiančius veikti bendrystėje.

Mokymų dalyviai neslepia džiugesio: „Laikas praleistas ne veltui“. Mokymų metu daug dėmesio buvo skirta praktiniams užsiėmimams, kartu su lektore specialistai turėjo galimybę patirti ir išbandyti dilemos, impro teatro, kūrybinių dirbtuvių, vaizduotės lavinimo ir kitus aktyvius metodus, o refleksijos žurnaluose užrašytos mintys – išliks ilgam.

„Šie mokymai – tai nuoširdūs pašnekesiai, vertybės ir atradimai, leidžiantys pamiršti kasdienius rūpesčius“ – teigia mokymų dalyvės.

#TŪM#kultūrinisugdymas