Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

Adresas: Atgimimo g. 1, LT-69415 Kazlų Rūda
Įmonės kodas: 190398583

Gimnazistai apkabino savo gimnaziją

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijai 2016 m. – ypatingi metai. Gimnazija švenčia 70-ties metų jubiliejų.

Šiai progai skirti renginiai seka vienas po kito. Nesenai viktorinoje konkurse „Septyniasdešimt gimnazijos istorijos paslapčių“ varžėsi esamų gimnazistų, mokytojų ir buvusių mokytojų komandos. Po savaitės į sportines varžybas rinkosi buvusių mokinių, esamų mokinių, tėvų ir mokytojų komandos.

Gegužės 19 d. gimnazistai, mokytojai, darbuotojai pirmą kartą gimnazijos istorijoje apkabino gimnaziją, jos 70-ties metų jubiliejaus proga.

Susikibę rankomis, gyva juosta apjuosia savo gimnaziją, akcijos dalyviai skandavo „Gimnazijai – 70!“ O vėliau visi kartu ratu apėjo gimnazijos pastatą.

Pakili nuotaika, bendruomeniškumo, vieningumo, pasididžiavimo savo gimnazija jausmas, užvaldė kiekvieną akcijos dalyvį.

Akciją tęsė torto valandėle. Kiekviena klasė šiai progai buvo iškepusi skanų tortą ar ypatingą pyragą. Koks jubiliejus be skanumynų!

Skambant muzikai, aidint jaunatviškam šurmului, gimnazistai vaišinosi, bendravo, dalijosi įspūdžiais. Ir oras džiaugėsi mūsų akcija – švietė saulė.

Organizatoriai