Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

Adresas: Atgimimo g. 1, LT-69415 Kazlų Rūda
Įmonės kodas: 190398583

Svečiuose pas Pilviškiečius

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos socializacijos projekto “Jauni – jauniems” grupė tęsia savo užsibrėžtąjį žygį po regiono gimnazijas. Šįkart, vasario 23 d., lankėmės Pilviškių „Santakos“ gimnazijoje. Mūsų organizuojamas kūrybinių estafečių konkursas ir čia praėjo entuziastingai ir linksmai. Visas penkias kūrybines užduotis „Santakos“ gimnazijos mokinių komandos atliko tikrai sumaniai ir kūrybiškai. Įdomi veikla ir puiki renginio atmosfera, paskatino artimiau susipažinti su bendraamžiais iš Pilviškių. Todėl labai apsidžiaugėme, kai šeimininkai pakvietė po renginio pabendrauti prie arbatos puodelio. Šnekėjome apie mokyklose vykstančius renginius, įvairias veiklas, apie tai, kas šiandien rūpi mūsų kartos žmonėms.

Tokie susitikimai – puikus stimulas naujoms idėjoms, geras užtaisas kurti ir veikti.

Išsiskyrėme draugiškai paspausdami rankas, ir sutarę susitikti balandžio mėnesį Kazlų Rūdoje, mūsų gimnazijoje, – finaliniame kūrybinių estafečių konkurso ture, kur dalyvaus komandos iš penkių regiono gimnazijų.

Dovilė Matusevičiūtė

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos 3a klasės gimnazistė,