Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

Adresas: Atgimimo g. 1, LT-69415 Kazlų Rūda
Įmonės kodas: 190398583

Pasaulinės AIDS dienos protmūšis: „AIDS: geriau žinoti“

Gruodžio 1 d. – Pasaulinė AIDS diena. Šios dienos tikslas propaguoti brandesnį visuomenės, politikų bei žiniasklaidos požiūrį į ŽIV/AIDS ligą ir ligonius bei siekti nulio naujų ŽIV užsikrėtimų, nulio diskriminacijos, nulio naujų mirčių nuo AIDS!

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje taip pat buvo minima Pasaulinė kovos su AIDS diena. Ryte kiekvienam ateinančiam į mokyklą buvo įsegtas raudonas kaspinėlis – kovos su AIDS simbolis. Buvo paruoštas informacinis stendas.

Minint Pasaulinę AIDS dieną (gruodžio 1 d.), mokykloje pirmų klasių mokiniai išbandė savo jėgas protmūšyje „AIDS: geriau žinoti“.

Renginyje dalyvavo: 1a, 1b, 1c mokinių komandos. Dalyvių komandos sugalvojo pavadinimus:

„8 Jevrai“, „Merkuriai“, „Sterilūs švirkštai“. Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos padėkos raštais bei saldžiomis dovanomis.

Protmūšyje „AIDS geriau žinoti“ dalyviai ir palaikymo komandos praplėtė savo žinias, sužinojo naujų faktų apie ŽIV/AIDS situaciją pasaulyje.

Organizatoriai

Ineta Peknerienė