Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

Adresas: Atgimimo g. 1, LT-69415 Kazlų Rūda
Įmonės kodas: 190398583

Senų Kalėdinių, Naujametinių ir šiuolaikinių kompiuterinių atvirukų paroda „Šventų Kalėdų ir Naujųjų belaukiant“

Kartais jis sugraudina, kartais sukelia sentimentus, kartais priverčia nusišypsoti ar net skardžiai nusikvatoti. Kad ir kaip būtų, aišku viena – gauti atviruką visada malonu…. Ypač šiais naujųjų technologijų laikais.

Nuo gruodžio 8 dienos Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos biblioteka kviečia prisiminti dar visai neseniai buvusį vieną populiariausių sveikinimo būdų ir kviečia į senų Kalėdinių, Naujametinių ir šiuolaikinių kompiuterinių atvirukų parodą „Šventų Kalėdų ir Naujųjų belaukiant“.

Jaunimą ši paroda supažindins, kokiais sveikinimais, linkėjimais dalindavosi jų tėvai ir seneliai, vyresniosios kartos žmonėms paroda prisimins vaikystės ir jaunystės šventes. Be to per atviruką galima pajusti anuometinį laiką, kultūrinį, madų atspindį, grožio supratimą bei požiūrį į aplinkinį pasaulį.

Parodoje eksponuojami 1925–2010 m. atvirukai, kuriuos parodos organizavimui paskolino mokiniai, mokytojai.

Neformaliojo švietimo programos „Kompiuterinis maketavimas“ nariai, vadovaujami informacinių technologijų vyr. mokytojo Žydrūno Ožalo, sumaketavo šiuolaikinius Kalėdinius kompiuterinius atvirukus.

Šventinę nuotaiką kuria ne tik papuošta eglutė, bet ir su meile parašytas atvirukas.

Rašykite, sveikinkite ir siųskite atvirukus vieni kitiems.

Kviečiame visus apsilankyti parodoje, kuri veiks iki gruodžio 21 d.

Danutė Šimienė

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus