Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

Adresas: Atgimimo g. 1, LT-69415 Kazlų Rūda
Įmonės kodas: 190398583

Projektas „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms ( AKIM )“ gimnazijoje

Kazio Griniaus gimnazija dalyvauja šiame Lietuvos meno kūrėjų asociacijos parengtame projekte.

Projektas siūlo aukštąją kultūrą sistemingai ir nuosekliai pateikti gimnazijos mokiniams.

Į dialogą su gimnazija yra įtraukti patys įdomiausi menininkai, kurie turi ką pasakyti mokiniams ir nori tai padaryti.

Menines pamokas gimnazijoje jau vedė dainininkė Judita Leitaitė, rašytojas  A. A Jonynas.

Kovo 14 d. gimnazijoje įvyko susitikimas su žurnalistu, literatūrologu, „Laisvosios bangos“ radijo tarybos pirmininku ir visuomenės veikėju Audriu Antanaičiu.

Per 5 pamoką į gimnazijos salę susirinko II, III, IV gimnazijos klasių mokiniai, kai kurie jau domisi žiniasklaida ir jos veikla ar net svajoja apie žurnalisto specialybę.

Susitikimo metu žurnalistas supažindino mokinius su Lietuvos spaudos ir žiniasklaidos istorija bei jos vertybinių nuostatų raida, kaip kritiškai skaityti žurnalistinį tekstą, atskirti žurnalistiką nuo pramoginio šou. Laikas su A. Antanaičiu neprailgo- žurnalistas laisvai bendravo su mokiniais, suprantamai nušvietė įvairias žiniasklaidos puses, papasakojo linksmų nuotykių iš savo darbo praktikos.

Įdomu buvo išgirsti ir apie pačią žurnalisto ir radijo laidų vedėjo darbo praktiką.

Šis susitikimas dalyvavusiems mokiniams buvo naudingas – iš pirmų lūpų sužinojo daug dalykų apie žiniasklaidą ir jos virtuvę, šios žinios galimai jiems pasitarnaus ir ateityje.

Projekto koordinatorė gimnazijoje

Danutė Šimienė