Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

Adresas: Atgimimo g. 1, LT-69415 Kazlų Rūda
Įmonės kodas: 190398583

Gimnazistai minėjo Europos dieną

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos gimnazistai, kaip ir visi europiečiai, minėjo Europos dieną.

1 klasių gimnazistai, pilietiškumo pamokoje,  žinias apie Europos sąjungą, piliečių teises, ES veikimo principus,  gilino kartu su pamoką vedusia Jaunimo Europos komandos nare, Europos jaunimo parlamento atstove  Dobile. Mokiniai taip pat susipažino su jaunimo galimybėmis ES, su Europos Sąjungos programomis „Veiklus jaunimas“.

Patraukliai ir įdomiai pateikta medžiaga per žaidimus, grupinį darbą, naudojant metodų rinkinį „Pažink Europą“ sudomino mokinius, sužadino norą domėtis, pažinti.

Dalis gimnazistų šiandien laikė Europos egzaminą, kiti atsakinėjo į Europos viktorinos klausimus. Gimnazijoje geriausiai Europos egzaminą išlaikė Erikas Vasiliauskas (3a kl.), o geriausias viktorinos žiniai parodė Dominykas Skrinska (1c kl.)

Sveikiname nugalėtojus ir visus gimnazistus su Europos diena.

Organizatoriai