Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

Adresas: Atgimimo g. 1, LT-69415 Kazlų Rūda
Įmonės kodas: 190398583
Tel.: (8 343) 68029
El. p.:

Išvyka į parodą „Studijos 2013“ Vilniuje

Vasario 7 – ą dieną grupė Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mokinių apsilankė Vilniuje,  Litexpo“ parodų centre, kuriame vyko tarptautinė paroda „Studijos 2013“.

Gimnazistai turėjo puikią galimybę susipažinti su įvairių profesinių, aukštųjų mokyklų programomis, jų ruošiamomis specialybėmis.

Savo srities profesionalai, dėstytojai ir studentai, dalinosi mintimis ir patarimais apie studijų kryptis ir programas, stojimų tvarką. Patarė ir konsultavo kokių žinių ir gebėjimų reikia studijuoti pasirinktoje srityje, kokių egzaminų reikia stojant į savo norimą specialybę, kaip ruoštis pačioms studijoms.

Nuotaiką skaidrino malonus mokymo įstaigų atstovų bendravimas. Bekalbant galėjai pasijusti taip, tarsi bendrautum su geru draugu. Studentai ir dėstytojai mielai dalijosi sava patirtimi ir atsakinėjo į mokiniams aktualius klausimus. Išgirdome tvirtus ir konkrečius atsakymus į senai ramybės neduodančias dvejones, gavome svarios informacijos ir patirties.

Važiuojant namo gimnazistų nuotaika buvo puiki. Dalijomės parodos įspūdžiais, aptarinėjome, ką naujo sužinojome, džiaugėmės, kad ateities vizija tapo šviesesnė.

Išvyka buvo labai naudinga, įdomi ir suteikė daug reikalingos informacijos, padėsiančios dar atkakliau siekti savo profesinių tikslų.

Mantas Petrošius (2c)

Justė Jankauskaitė (1a)