Gimnazistai skina pergales

Konkursų bei olimpiadų vajus gimnazijos ir savivaldybės mastu kartu su žiema ir prasidėjo, ir pasibaigė, o įsibėgėjant pavasariui pasileidžia gimnazijos jaunimas savo žinių, talentų ir gebėjimų matuoti bei sverti pagal didesnį –apskrities, regiono ar visos Lietuvos- matą. Turime jau ir pirmąsias pergales- džiaugiamės puikiu antros klasės gimnazisto Manto Vaivados pasirodymu Meninio skaitymo konkurse, įvykusiame kovo trečią dieną Jurbarke. Nežinantiems tebus pranešta, kad užimta antroji vieta tarp trečdalio geriausių visos Lietuvos devintų- dvyliktų klasių skaitovų.  

Kartu su lietuvių  kalbos mokytojos Ritos Burbulytės mokiniu varžėsi meninio žodžio mylėtojai iš Marijampolės, Kalvarijos, Šakių, Vilkaviškio, Kybartų, Lazdijų, Tauragės, Raseinių, Jurbarko ir net pačios Klaipėdos. Kaip tikras džentelmenas šiemet į pirmąją vietą praleidęs abiturientę iš uostamiesčio geriausias Kazlų Rūdos savivaldybės skaitovas Mantas Vaivada džiaugėsi sėkmingu pasirodymu. Nuoširdžiai tikime, kad ne pirmi metai scenon drąsiai kopiančiam, geriausio skaitovo laurais vainikuotam jau tada, kai pagrindinėj mokykloj mokėsi, vaikinui ir kitąmet ir dar po metų šypsosis sėkmė.

Kad Fortūna palanki atkakliausiems patvirtina ir Augmantės Ališauskaitės pergalė Marijampolėje, atvėrusi Kazio Griniaus gimnazijos abiturientei kelią į ketvirtąjį konkurso „Dainų dainelė“ etapą.

Tą patį kovo savaitgalį savivaldybės anglų kalbos olimpiados pirmosios vietos laimėtojas gimnazijos trečiokas Vidmantas Dranginis varžėsi su visos Lietuvos geriausiais anglistais, o pirmąjį pavasario mėnesį užbaigs lituanistės Eugenijos Kazlauskienės bei trečioko Justo Valaičio išvyka į Anykščiuose vyksiančią respublikinę lietuvių kalbos olimpiadą ir istorijos mokytojos Birūtos Bujauskienės ir geriausiai jos dėstomą dalyką išmanančio gimnazisto Martyno Krikščiūno viešnagė į Kėdainius…

Sėkmės ir visiems gimnazistams šiemet kaip niekad gausiai bandantiems jėgas „Kalbų Kengūroje“, vertimų konkurse „Tavo žvilgsnis“, kiekvieną pertrauką vykstančiose spartakiadose bei misių rinkimuose, o per pamokas skinantiems pergales protų mūšiuose…

VIKTORAS GIMNAZIJUS