Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

Adresas: Atgimimo g. 1, LT-69415 Kazlų Rūda
Įmonės kodas: 190398583

Būrys gimnazistų ir vėl keliavo palaikyti žalgiriečių

Kaip ir kiekvienais metais, mūsų gimnazistai ir toliau aktyviai dalyvauja akcijoje „Žalgiris – tavo mokykloje’’. Akcijos metu, kaip ir ankstesniais sezonais, mokyklos registruojasi ir lankosi Kauno „Žalgirio“ namų rungtynėse, o aktyviausia mokykla sulaukia ypatingos dovanos – besibaigiant mokslo metams visi žalgiriečiai atvyksta pas juos į mokyklą. Būtent Kazio Griniaus gimnazija 2009-aisiais metais tapo šios akcijos nugalėtoja ir sulaukė svečių – „Žalgirio“ komandos krepšininkų.

Sausio 15 d. mūsų gimnazistai išsiruošė jau į antrą išvyką į Žalgirio areną šiais mokslo metais. VTB Vieningosios lygos mače „žaliai balti“ kovojo su Kazachstano Astanos miesto ekipa – „Astana“. Kaip ir buvo tikėtasi, žalgiriečiai, visą rungtynių laiką diktavę savo sąlygas svečiams, iškovojo pergalę rezultatu 82:66. Manoma, kad prie pergalės nuostabiu palaikymu svariai prisidėjo mūsų gimnazistai, kurie buvo tarsi „šeštas žaidėjas“ „Žalgirio“ komandoje. Džiaugdamiesi nuskintais laurais ir traukdami dainas mokiniai keliavo namo. Sėkmingai sugrįžę, visi dar ilgai dalinosi patirtais įspūdžiais bei nekantravo sužinoti, kada vyksime į kitas rungtynes. Na, o kitą kartą turėsime galimybę ne tik stebėti kaip „Žalgiris“ kovoja su priešininkais, tačiau ir paspausti ranką komandos žaidėjams, su jais nusifotografuoti bei paprašyti autografo. Laukite naujų žinių apie rungtynes iš klasės seniūnų!

Justas Kmitas 3a
Lina Matukynaitė