Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazija

Adresas: Atgimimo g. 1, LT-69415 Kazlų Rūda
Įmonės kodas: 190398583

Spektaklis „Dulkėti veidrodžiai“ – puiki netradicinė pamoka

Spalio 25d, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje, lankėsi ypatingas svečias, aktorius, teatro pedagogas – Raimondas Klezys. Jaunas aktorius pristatė mums savo monospektaklį „Dulkėti veidrodžiai“ ir sugebėjo palikti be žado ne tik trečiokų, ketvirtokų klases, bet ir mokytojus. Mes negalėjome atplėšti akių, su nuostaba stebėjome aktoriaus energingumą, gebėjimą perteikti emocijas, palaikyti ryšį su žiūrovais ir žinoma, įveiksminti 10 personažų viename kūne. O dar labiau netikėta – galimybė patiems mokiniams įsitraukti į vaidinimą ir būti spektaklio dalimi. Tai dar labiau mus suartino su aktoriumi ir mes pasilikome ilgoje diskusijoje, kurioje gavome daug atsakymų į rūpimus klausimus, sužinojome teatro paslapčių ir naudingų, gyvenimiškų pamokų. Tariam AČIŪ aktoriui Raimondui Kleziui už prasmingą laiką kartu ir nepakartojamą reginį. Laukiam sugrįžtant!

Rugilė Jurgelaitytė 4B