Praėjusią savaitę dvylika Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos 5–8 klasių mokinių dalyvavo konkurse „Raštingiausias Kazlų Rūdos savivaldybės mokinys 2026“, kuris vyko Plutiškių gimnazijoje.
Sveikiname mokines ir džiaugiamės puikiais 7–8 klasių mokinių pasiekimais:
Rūta Žukauskaitė laimėjo I vietą,
Meida Pažėraitė – III vietą.
Taip pat sveikiname 5–6 klasių grupėje II vietą laimėjusią Aivą Subačiūtę.
