Projekto „Keliauk, judėk, pažink-2“ ekskursija Birštone

Lapkričio 14 dieną projekto „Keliauk, judėk, pažink – 2“, dalyviai vyko į sportinę, pažintinę
ekskursiją po Birštoną. Edukacinę pamoką „Sveikas Birštone!“ vedė „Birštono turai“ vadovė I. Rutkauskienė, kuri projekto, dalyvius susipažinti su vertingiausiomis Birštono krašto tradicijomis ir turtais: gražiausiais gamtos kampeliais, mineralinių šaltinių miestu ir gydomojo purvo rūsiais, istoriniais Kunigaikščio Vytauto keliais, žymiojo Kneipo programomis, SPA malonumais.

Projekto dalyviai turėjo galimybę išbandyti šiuolaikinius ir komfortiškus elektromobilius, įkopti į aukščiausią saugomų teritorijų apžvalgos bokštą (51 m.), apžvelgti unikalų Nemuno kilpų regioninio parko kraštovaizdį, mėgautis Rayal SPA malonumais. Tokios edukacinės pamokos leidžia mokiniams pasitikrinti žinias iš įvairių mokomųjų dalykų, ugdo asmeniniais, pažinimo, bendradarbiavimo kompetencijas.

Projekto organizatoriai