Gegužės pradžioje Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriuje Prano Dovydaičio progimnazijoje apdovanoti „Dailaus ir savito rašto konkurso“ nugalėtojai.
Daugiau nei trisdešimt 5–8 klasių mokinių buvo įvertinti diplomais, padėkomis bei simbolinėmis dovanėlėmis.
„Taisyklingas, įdomus raštas – ir menas, ir asmenybės saviraiška – turi būti puoselėjamas nuo mokyklos suolo“, – mintimis dalijasi mokytoja Aušrelė Lasinskienė.