Sausio 22 d. Prezidento Kazio Griniaus gimnazijos skyriuje Prano Dovydaičio progimnazijoje vyko mokinių meninio skaitymo konkurso I etapas. Jame dalyvavo 14 mokinių iš 5–8 klasių. Aktyviausiai pasirodė 5 ir 6 klasių mokiniai.
Konkurso metu skambėjo lietuvių poetų eilėraščiai – V. Palčinskaitės, J. Erlicko, J. Degutytės ir kitų autorių kūriniai.
Konkurso laimėtojais paskelbti keturi mokiniai: Kotryna Bacevičiūtė (5c) ir Matas Lastinskas (6b), kuriuos ruošė mokytoja Nijolė Gelgotienė, bei Rugilė Pridotkaitė (7b) ir Meida Pažėraitė (8b), kurias ruošė mokytoja Aušrelė Lasinskienė.
Sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės kitame etape!



