Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Prano Dovydaičio progimnazija

Adresas: M. Valančiaus g. 1, Kazlų Rūda
Tel.: (8 343) 95284
El. p.:

Išvyka į Alytaus miesto teatro diskusijų spektaklį „pX prieš kryžkėlę“

Birželio 6 d. 7a klasės mokiniai vyko į Alytaus miesto teatro diskusijų spektaklį „pX prieš kryžkėlę“, kuris mokiniams vaizdavo tam tikras konfliktines situacijas iš jų gyvenimo, o vėliau aktoriai kartu su jaunimu diskutavo ir jas keitė, leisdami išgyventi jas scenoje.

Nuvykus į Dapkiškių dvarą mokiniai kepė picas susikurdami pagal savo skonį. Pasisotinę ir sužinoję apie picų istorija pasinėrė į patyriminę edukaciją, kviečiančią pabūti detektyvais, randant kelią iš Dapkiškių dvaro labirintų. Užduotys privertė pasukti galvas, įsiklausyti į vienas kito nuomonę, įminti užuominas, atrasti paslėptas detales, atsakyti į klausimus ir tada – judėti į priekį, bandant rasti teisingus kodus, raktus padedančius atrakinti dvaro kambarius ir duris.

Ištrūkę iš dvaro, dalyviai buvo supažindinti su Simonu Konarskiu, kovotoju už laisvę ir nepriklausomybę XIX a. Turėjo galimybę diskusijos metu aptarti savo patirtus įspūdžius ir gauti malonų, saldų apdovanojimą.

Mokytoja Jolita Paužienė