STEAM integruotos pamokos projektas „Pamokos miške“

2024 m. balandžio 12 d. Prano Dovydaičio progimnazijos 5 klasių mokiniai dalyvavo integruotoje pamokoje VMU Kazlų Rūdos padalinyje. Tai yra VĮ VMU projekto „Pamokos miške“ integruotos anglų kalbos, istorijos, matematikos, gamtos mokslų pamokos „Miško gaisrai. Miško gesinimo technika“.

Visus gamtos mylėtojus pasitiko girininkas VĮ VMU Kazlų Rūdos regiono padalinio Kazlų Rūdos girininkijos girininkas Algimantas Kazakevičius, gamtosaugininkas Redas Rutkauskas. Girininkas ir gamtosaugininkas pasakojo apie miško gaisrų priežastis, gaisro gesinimą miške, gaisrų daromą žalą gamtai. Mokiniai sužinojo su miškų gaisringumo klasėmis, stebėjo kompiuterio programoje stebimas miškų teritorijas, išbandė savo jėgas imituodami gesinimo židinį su vandens šlangomis.

Pamokos kitose erdvėse (praktinė pamoka) prisideda prie mokinių ugdymo, gilina žinias miškininkystės srityje, ugdo pažinimo, bendradarbiavimo kompetencijas.

Gamtos mokslų mokytoja Rasa Žemaitienė

Daugiau informacijos: TŪM STEAM & Lyderystės veikiant sričių koordinatorė Audronė Baronienė

Programa finansuojama #NextGenationEU lėšomis. Programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra