Žemės vėliavos pakėlimo ceremonija, Žemės dienos paminėjimas

Kovo 20 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijoje vyko šventinis renginys, skirtas paminėti Žemės dieną: iškilminga Žemės vėliavos pakėlimo ceremonija, Žemės dienos paminėjimas, Gamtosauginio kodekso 2024 m. paskelbimas.

Žemės vėliavos pakėlimą paskelbė „Žemė – mūsų planeta“ projekto koordinatorė skyriaus vedėja Rasa Žemaitienė. Visus šventės dalyvius eilėmis, dainomis sveikino renginio vedėjos: Luknė, Otilija, Gabija, Augustė, ruoštos etikos mokytojos Nijolės Gelgotienės.

Progimnazijos konkurso Gamtosauginis kodeksas 2024 m. nugalėtoja 5a klasės mokinė Giedrė Paplauskaitė perskaitė savo kūrinį.

Renginio metu 5-8 klasių mokiniai atliko kūrybinę užduotį, „Maišelių naikintojai“ dekoravo plakatus, kūrė Žemės dienai šūkius, STEAM veikla Tyrinėtojai (su Google Lens programėle), išbandė jėgas protmūšyje, dalyvavo „Mįslių lietus“.

2024 m. Žemės dienos tema – plastiko taršos problema. Kovo 20-oji, Pasaulinė Žemės diena, primena mums, kad kiekvieno mūsų pareiga yra rūpintis aplinka, kurioje gyvename, aktyviai prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

Projekto koordinatorė, skyriaus vedėja Rasa Žemaitienė