Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Prano Dovydaičio progimnazija

Adresas: M. Valančiaus g. 1, Kazlų Rūda
Tel.: (8 343) 95284
El. p.:

Tolerancijos diena

Lapkričio 16 d. progimnazijoje minėjome Tolerancijos dieną. Progimnazija pasipuošė mokinių gamintais žibintais, nes nebūtina užgesinti kito ugnies, kad pats ryškiau šviestum.

Švietimo pagalbos specialistai kvietė mokinius pasivaišinti Draugystės arbata. Mokiniai ne tik vaišinosi, bet ir turėjo užduotį, nuspėti kokia arbatą ragauja Draugystės, Laimės, Susitaikymo ar Saugumo.

Arbata daugeliui žmonių simbolizuoja ramybę, susikaupimą, bendravimą ir kartu leidžia atsipalaiduoti. Arbatos gėrimas padeda žmonėms atsiriboti nuo kasdienių rūpesčių, suteikti jiems galimybę pailsėti ir susimąstyti. Tai gali padėti formuoti pozityvią, taikingą nuotaiką. Arbata gali būti pasiūlyta kaip sveikinimo gėrimas, kuris kviečia žmones sėsti prie stalo ir pasikalbėti. Arbata gaminama iš įvairių augalų ir prieskonių, kas leidžia sukurti daugybę skirtingų skonių ir aromatų. Tai atspindi įvairovę ir galėtų simbolizuoti įvairių kultūrų ir žmonių bendravimą bei bendradarbiavimą. Arbata taip pat atspindi skirtingus žmonių skonius ir poreikius, skatinant toleranciją ir supratimą įvairovės atžvilgiu.