Spalio 25 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos 5 klasių mokiniams vyko integruota gamtos mokslų pamoka „Lietuvos Raudonoji knyga“. Pamokos metu mokiniai susipažino su 2021 m. atnaujintomis knygomis, atliko užduotis. Ieškant informacijos IT plančiatėse, knygose, Gamtos mokslai vadovėlio temoje „Raudonoji knyga – galimybė išgyventi“ apie nykstančius augalus, gyvūnus, grybus. Pamokos pabaigoje vyko komandinio darbo pristatymai, grupių vertinimai, refleksija, „Ką naujo sužinojau apie nykstančias rūšis?“.
„Anksčiau gamta baugino žmogų, o dabar žmogus baugina gamtą“- kalbėjo progimnazijos bibliotekininkė Kristina Zeidenbergienė pateikdama daug įdomios informacijos. Pamokoje buvo akcentuojama Raudonosios knygos – galimybė „išgyventi“. Pamoką organizavo gamtos mokslai mokytoja Rasa Žemaitienė.







