Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Prano Dovydaičio progimnazija

Adresas: M. Valančiaus g. 1, Kazlų Rūda
Tel.: (8 343) 95284
El. p.:

Erasmus+Lietuva

Rugsėjo mėnesį į Lietuva suvažiavo iš 21 šalies 98 dalyviai į „Erasmus+Tarptautinio bendradarbiavimo veiklos renginį „Active Bodies = Active Minds. How to Infuse Erasmus+ Projects with Physical Activity“ („Aktyvūs kūnai = aktyvūs protai. Kaip į Erasmus+ projektus įtraukti fizinio aktyvumo projektus“).

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnaziją atstovavo Audronė Baronienė, kuri laimėjo Švietimo mainų paramos fondo programos „Erasmus+“ Tarptautinei bendradarbiavimo veiklai dotaciją.

Renginio metu dalinomės gerąja patirtimi, kūrėme bendrystę, ieškojome naujų idėjų bei partnerių „Erasmus+“ tarptautinio bendradarbiavimo projektams, kurie skatintų fizinį aktyvumą ugdymo įstaigose.

Seminaro metu savo pranešimus skaitė tokie garsūs žmonės kaip Aurimas Valujavičius, fizinio aktyvumo skatintoja Vlada Musvydaitė, neuropsichologė Ramunė Dirvanskienė.

Gabrielė Tervidytė – Arandi pristatė sensorinių erdvių bei darbo su vaikais galimybes bei priemones, psichoterapeutė Alina Bechterevė – Žukė papildė mūsų žinias apie krizių poveikį žmogui bei fizinio aktyvumo svarbą šiame iššūkyje. Projekto metu buvo ypač platus pasirinkimas temų nuo futbolo iki lauko mokyklų.

Projekto metu užmezgėme kontaktus būsimiems „Erasmus+“ projektams ir jau suplanavome artimiausius bendrus projektus. Labai smagu buvo patirti fizinį aktyvumą mokymosi procesuose skatinančius darbo metodus, kuriuose lektoriai pateikė ypač įdomiai bei žaismingai. Į savo švietimo įstaigas parsivežėme ne tik naujų metodikų, bet ir kūrybiškų idėjų.

Seminaras neapsiėjo ir be aktyvių veiklų, seminaro dalyviai startavo Vilniaus maratono bėgime, kuriame „Erasmus+“ komanda buvo pati gausiausia ir visi mes įveikėme maratono 5 km trasą.

Į Kazlų Rūdą parsivežėme naujų aktyvių fizinio aktyvumo metodų, naujų idėjų bei bičiulių su kuriais tęsime ir ateityje bendradarbiavimą tarptautiniuose projektuose.