Interguota anglų kalbos ir gamtos ir žmogaus pamoka

Gegužės 16 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos 5 a klasėje vyko integruota anglų kalbos ir gamtos ir žmogaus pamoka „I. Niutonas ir jo išradimai“. Mokiniai pamokoje atlikinėjo įvairias užduotis: susipažino su naujais žodžiai, klausėsi klausymo užduotis apie Niutoną, patikrinimo užduotis, įsivertino savo atliktas užduoti, reflektavo.

Mokiniams teko pritaikyti ne tik anglų kalbos, gamtos ir žmogaus žinias, bet susipažinti su pateikta informacija „100 faktų apie I. Niutoną“, „Izaokas Niutonas – biografija ir moksliniai atradimai, apvertę pasaulį aukštyn kojomis. Izaokas Niutonas ir jo didieji atradimai“.

Pamokos tikslai pasiekti, mokiniai įvardino 2-3 įdomiausius faktus apie I. Niutoną, surado 5-10 pvz. Past Simple laiko daiktavardžius. Pamoką organizavo mokytojos Jurga Kvietkauskienė ir Rasa Žemaitienė.