Gegužės 17 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje vyko Atvirų durų diena „Kviečiame į STEAM“ kelionę

Įvairių valstybinių institucijų ir švietimo įstaigų atstovai mokiniams padėjo rinktis būsimą profesiją .

Kazlų Rūdos policijos komisariato stotelėje pristatėme policijos pareigūno profesiją, keliavome „Policijos istorijos takais“, diskutavome saugaus eismo dalyvio klausimais, lankytojai patys darėsi atšvaitus , drąsiausieji dalyvavo išūkyje „Ar turi drąsos pasimatuoti policijos profesiją ?” buvo apdovanoti momentinėmis atminimo nuotraukomis. Ir žinoma, nors ir lietingą dieną, pozityvią nuotaiką palaikyti renginyje padėjo policijos bičiulis Amsis, kurį tikriausiai nuo mažų dienų žino ne vienas renginio dalyvis ir noriai fotografuojasi iki šiol.

Šio netradicinio renginio koordinatorė Audronė Baronienė, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, džiaugėsi, kad į netradicinį renginį atvyko daug mokinių, kurie aktyviai dalyvavo edukacinėse veiklose. Informacijos daugiau apie renginį: