A. Basalyko aplinkotyros darbų konferencija

2023 m. gegužės 16 d. Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje vyko respublikinė bendrojo ugdymo mokyklų 6-12 klasių mokinių A. Basalyko aplinkotyros darbų konferencija.

Pasveikinimo žodį tarė Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos direktorius Vidmantas Vitkauskas.

Konferencijoje buvo skaitoma 16 pranešimų iš Vilniaus, Kauno, Kauno r,. Marijampolės apsk. ugdymo įstaigų.

Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos 6 a klasės mokinių Radvilėnės Jieznytės ir Guostės Paliokaitės pranešimo tema „Gyvenimas sveikiau“ (mokines ruošusi chemijos, gamtos ir žmogaus mokytoja Rasa Žemaitienė).

Konferencijos pabaigoje vyko darbų apibendrinimas, padėkų, rėmėjų dovanėlių išdalijimas.

Konferencijos organizatoriai Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija ir Kauno rajono švietimo centras.