6 b klasės mokinių edukacija Kaune

Gegužės 24 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos 6 b klasės mokiniai dalyvavo kultūros paso paslaugų edukacinėje programoje „Susipažinkite – viduramžių miestas Kaunas“, Kaune. Mokiniai aplankė du Kauno architektūros paveldo objektus – jėzuitų vienuolyno apžvalgos aikštelę bei seniausią Kauno gyvenamą namą – gotikos architektūros perlą – Perkūno namą.

Susipažino su pagrindiniais Kauno miesto kūrimosi istorijos faktais. Terasoje atliko praktinę užduotį – pasiskirstę grupėmis žemėlapyje turėjo rasti kelis aukščiau išvardintus objektus.

Perkūno name mokiniai skaitė priesaiką, kurią turėjo duoti žmogus, norintis tapti tikru miestiečiu, šoko vieną bendruomeninį šokį, kokį, tikėtina, čia beveik prieš 500 metų šoko miesto burmistro svečiai.

Antroji dalis edukacijos buvo aktyvi – sportinė veikla, lankantis Jump Spac batutų parke.

Edukacinės išvykos pabaigoje vyko refleksija „Ką naujo sužinojau apie Kauną…“ mokinių minčių lietus, užfiksuotų akimirkų peržiūros.

Rasa Žemaitienė, 6 b klasės vadovė