Tarptautinė migracija IOM Lithuania

Kovo 24 dieną į progimnaziją atvykę Tarptautinės migracijos IOM Lithuania atstovai Greta ir Pijus 6-8 klasių komandas pakvietė į susitikimą. Visiems susipažinus mokiniai žaidė Kahoot žaidimą apie migraciją, o daugiausiai žinių pademonstravę džiaugėsi prizais. Atvykę svečiai ir mokyklos mokiniai diskutavo apie migraciją ir bandė atsakyti kas geriau – likti Lietuvoje ar emigruoti ir ieškoti laimės svetur.

Antrojoje susitikimo dalyje Greta ir Pijus pristatė edukacinį žaidimą „Kryptis – Europa” suteikdami galimybę mokiniams sužinoti bei padiskutuoti apie XXI a. migracijos suteikiamas galimybes ir ateities iššūkius bei į migracijos ir integracijos problemas pažvelgti iš skirtingų perspektyvų.

Smagu, kad svečiai iš TMO pagyrė progimnazijos mokinius už smagias diskusijas ir sugebėjimus priimti sprendimus sprendžiant įvairias migracijos problemas. O mes dėkojame jiems už apsilankymą ir pravestą edukacinę pamoką.

Susitikimo organizatorė mokytoja Jurga Kvietkauskienė.