Aplinkosauginė konferencija „Įdomioji ekologija“

Aplinkosauginė konferencija „Įdomioji ekologija“, skirta Žemės dienai paminėti.

Pirmoji ir didžiausia Lietuvoje pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“ kartu su EUROPE DIRECT centrais Lietuvoje jau trečiąjį kartą organizavo nemokamą aplinkosauginę konferenciją „Įdomioji ekologija“, skirtą Žemės dienai paminėti.

Progimnazijos 7 a klasės mokinių komanda kovo 16 dieną dalyvavo nuotolinėje „Įdomioji ekologija“ protmūšyje, skirtame 5-8 kl. mokiniams. Protmūšio metu mokiniai klausimus stebėjo išmaniojoje lentoje , o atsakymus pildė individualiai. Suskaičiavus visų dalyvių atsakymus, vyko klausimų ir teisingų atsakymų pateikimas.

Siekdami prisidėti prie Žemės saugojimo, turime žinoti, kokiais būdais tai galime padaryti, o vienas iš paprasčiausių būdų – atliekų kiekio kasdienybėje mažinimas bei teisingas atliekų tvarkymas!

Rasa Žemaitienė, skyriaus vedėja