Parodos „SPALVŲ ATGAIVA“ atidarymas

Sausio 25 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus PRANO DOVYDAIČIO PROGIMNAZIJOJE vyko parodos „SPALVŲ ATGAIVA“ atidarymas. Paroda eksponuojama trijose erdvėse: Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje (Atgimimo g. 1), Gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijoje (M. Valančiaus g. 1), Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 21).

Šioje parodoje trylika INDIVIDUALISTŲ tapytojų grupės dailininkų eksponuoja savo paveikslus. Dailininkus vienija panaši kūrybinė koncepcija – jie siekia išsaugoti ir puoselėti savo krašto – Lietuvos dailės tradicijas, besiremiančias arsininkų tapyba, padėjusia pamatus Lietuvos moderniajai tapybai.

Parodą atidarė tapytojas JONAS DANILIAUSKAS, kuris papasakojo kaip susibūrė tapytojų komanda kuri savo darbų parodą eksponuoja įvairiuose Lietuvos regionuose bei įdomiose erdvėse. Pas mus į Kazlų Rūdą paroda atvyko iš Zyplių dvaro, ir po mėnesio keliaus toliau džiuginti Lietuvos žmones.

Parodos kuratorius mokytojas – dailininkas VYTAS APUTIS, kuris suorganizavo šios parodos atvykimą į Kazlų Rūdą bei eksponavo net trijose erdvėse.

Jonas Daniliauskas įteikė Šakių rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus padėkos raštus Prano Dovydaičio progimnazijai bei Vytui Apučiui už dalyvavimą Marijampolės apskrities savivaldybių mokyklų 5-8 klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Balti pasivaikščiojimai“.

Šventinę parodos atidarymo šventę organizavo etikos mokytoja Nijolė Gelgotienė bei muzikos mokytoja Rovena Venslauskienė. Renginį organizavo progimnazijoje direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Baronienė.