PAMINĖTOS PRANO  DOVYDAIČIO GIMIMO METINĖS

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos  skyriaus  Prano Dovydaičio progimnazijos  bendruomenė paminėjo Prano Dovydaičio 136-ąsias gimimo metines.

Gruodžio 2 d. progimnazijos bendruomenės  atstovai padėjo gėlių  prie signataro Prano Dovydaičio paminklo, uždegė žvakeles.

Ši svarbi data progimnazijos skyriuje buvo  minima netradiciškai – visą savaitę mokiniai dorinio ugdymo pamokose dalyvavo Kahoot konkurse „Ką mes žinome apie Praną Dovydaitį“?

Geriausiai į klausimus atsakę kiekvienos klasės mokiniai pirmadienį, gruodžio 5 d., susirungs didžiajame finale. Nugalėtojo laukia vertingas prizas.  Džiugu, kad mokiniai ne tik pasitikrino, bet ir pagerino savo žinias  apie Prano Dovydaičio gyvenimą ir veiklą.