STEAM planšetinė klasė

Prano Dovydaičio progimnazija skiria vis daugiau dėmesio technologijų integracijai ugdymo procese. Išmanus įrenginys nebėra tik prietaisas, skirtas pramogoms – jo pagalba galima ieškoti naudingos informacijos internete, kurti, ieškoti sprendimų ir paversti mokymąsi interaktyviu.

Su mokiniais išbandėme naująją STEAM planšetinę klasę, kuria progimnazijoje bus galima naudotis įvairiuose kabinetuose.

Su įvairių klasių mokiniais testavome planšečių galimybes įvairiose erdvėse bei atrinkome kabinetus kuriuose patogiausia jomis naudotis, sparčiausias interneto ryšys.

Kviečiame mokytojus išnaudoti STEAM planšetinę klasę savo dalyko pamokų metu.

UGDOMI INFORMATIKOS GEBĖJIMAI:

•suprasti skaitmeninės technikos ir technologijų paskirtį, jų teikiamas galimybes;

• rinkti ir tvarkyti duomenis;

• siekiant kūrybinės saviraiškos, kurti skaitmeninį turinį, naudojantis skaitmeniniais įrankiais;

• vertinti ir tobulinti skaitmeninį turinį;

•dalytis ir bendrinti informacijos turinį;

• naudotis skaitmeniniu turiniui įvairiems dalykams mokytis.

STEAM planšetinės klasė funkcionalumą su mokiniais testavo Audronė Baronienė ir Jolita Paužienė