Socializacijos projektas „Kartu mes galime daugiau 2“

Rugsėjo 21 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijoje startavo socializacijos projektas „Kartu mes galime dagiau 2“ . Šią dieną projekto dalyviai 5- 6 klasių mokiniai vyko į Kristiano alpakų ūkį, Bartininkų km., Kazlų Rūdos savivaldybėje. Sodybos šeimininkė papasakojo šio ūkio atsiradimo istoriją, priimtus iššūkius. Projekto dalyviai sužinojo, kuo šie gyvūnai ypatingi, kuo minta ir kaip bendrauja…..

Kiekvienas turėjo galimybę paglostyti švelnią alpakų vilną, pamaitinti jas iš savo rankų, užduoti jiems rūpimus klausimus sodybos šeimininkei ir, žinoma, įsiamžinti su šiais gyvūnais. Susipažinę su alpakų išskirtinumu, kupini įspūdžių ir geros nuotaikos projekto dalyviai grįžo į mokyklą.

Projekto vadovės Rasa Žemaitienė, Lina Mačiūtienė

Rugsėjo 21 d. Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio