Aplinkosauginio projekto „Žalioji odisėja“ žygis

Kiekvienam reikia pradėti nuo savęs: stengtis palikti kuo mažesnį ekologinį pėdsaką, mažinti vartojimą, pažinti bei išsaugoti savo artimiausią aplinką švarią. Jei įvyks pokyčiai mūsų sąmonėje, pasikeis ir mūsų aplinka. Birželio 22 dieną Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijos 5-8 klasių mokiniams buvo organizuojamas aplinkosauginio projekto „Žalioji odisėja“ žygis Kazlų Rūda –Ąžuolų Būda –Kazlų Rūda. Šio žygio tikslas – įveikti  atstumą 14 km., sudalyvauti sportinėse, miklumo, taiklumo, jėgos estafetėse, pažinti mūsų supančią aplinką.

Žygio metu buvo ugdomos socialinės, pažinimo, asmeninės kompetencijos. Aplinkosauginio projekto „Žalioji odisėja“ žygyje dalyvavo 146 mokiniai (64 proc.) ir 15 (53 proc.)  mokytojų , bendruomenės narių. Mokiniai noriai įsitraukė į organizuojamas veiklas, buvo aktyvūs žiūrovai, palaikantys komandos narius.  Rezutatas  pasiektas – nueita 1078 km.

Džiugino   saulėta diena, graži gamta, pasiektas aplinkosauginio projekto „Žalioji odisėja“ žygio  tikslas.

Informaciją ir nuotraukas pateikė Rasa Žemaitienė, skyriaus vedėja