Talentų diena 2022

Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyriaus Prano Dovydaičio progimnazijoje po daugiau nei dvejų metų pertraukos surengta Talentų diena 2022. Šios integruoto turinio dienos metu mokiniai rungėsi sportinėse smiginio, tritaškių, baudų mėtymo, tinklinio, komandinėse ėjimo apie mokyklą varžybose, patikrino savo žinias dalykų Kahoot žaidimuose, dalyvavo II užsienio kalbos (rusų, vokiečių) dailyraščio konkurse.

Meninių pasirodymų dalyje klasių atstovai dainavo, šoko, grojo, pristatė kūrybinius darbus, stebino atsiskleidusiais talentais,  kūrybiškumu, azartu ir  gera nuotaika. Birželio 1-ąją bus skelbiami Talentų dienos 2022 rezultatai  bei įteikiami apdovanojimai.

Talentų dienos 2022 partneris – Kazlų Rūdos savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Organizatoriai