Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės gynimo 30-metį. Mokykla prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija“: Sausio 13-ąją mokyklos languose buvo uždegtos vienybės ir atminimo žvakės, mokiniai taip pat pasidalino nuotraukomis su uždegtomis savo namų languose žvakutėmis.

5 – 6 kl. mokiniai dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narės Irenos Haase vardu paskelbtame piešinių ir esė konkurse “Laisvės karta sako jiems AČIŪ”. 6 – 10 kl. mokiniai dailės pamokose apsilankė Lietuvos nacionalinio muziejaus virtualios galerijos „Prieš 30 metų kurti piešiniai, vaizduojantys Sausio 13-ąją, vaikų akimis“ peržiūroje ir patys piešė. Vyko dorinio ugdymo, istorijos ir pilietinio ugdymo pamokos, skirtos Laisvės gynėjų dienai paminėti. Atminti žuvusius, išreikšti pagarbą tiems, kurie kovojo už Nepriklausomybę, ir tuo pačiu įsipareigoti išsaugoti laisvę – pagrindinis leitmotyvas visų mokyklos veiklų.