Susipažinimas su Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centru

Kovo mėn. Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos 8-10 klasių mokiniai vyko atvirų durų dieną Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre.Tai moderni pirminio ir tęstinio profesinio mokymo įstaiga su gimnazijos klasių skyriumi, turinti sektorinius praktinio mokymo centrus, laiduojanti kokybišką švietimo paslaugų kokybę, prieinamumą. Įvairių specialybių dėstytojai pristatė savo mokykloje įgyjamas specialybes: maisto pramonės darbuotojas, smulkiojo verslo organizatorius, elektroninės prekybos agentas, apskaitininkas ir kasininkas, konditeris, virėjas, padavėjas ir barmenas, viešbučio darbuotojas, svečių aptarnavimo darbuotojas, kelionių agentas, prekybos įmonių vadybininko padėjėjas.

Baigusiems mokyklą pagal SUP ugdymo programas arba nebaigusiems pagrindinės mokyklos (ne jaunesniems kaip 14 metų) siūlome įgyti konditerio arba viešbučio darbuotojo profesiją. Šiame susitikime buvo sėkmingai įvykdytas profesinio veiklinimo tikslas – padėti mokiniams aktyviai pažinti įvairias užimtumo sritis, profesijų ypatumus ir karjeros galimybes, kaupti darbo patirtį, ugdytis profesinę motyvaciją bei planuoti būsimą karjerą.Profesinis veiklinimas – svarbus instrumentas planuojant karjeros kelią.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA[/caption]