Kazlų Rūdos pagrindinė mokykla – akcijos „DAROM 2017“ dalyvė

Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai balandžio 21 dieną dalyvavo tradicinėje aplinkos tvarkymo akcijoje „Darom 2017“, kurią Kazlų Rūdoje organizavo Kazlų Rūdos savivaldybės vyriausias ekologas Juozas Vitukynas. Šioje akcijoje dalyvavo 6-9 klasių mokiniai.Vienas iš būdų, padedantis stiprinti pilietiškumo, bendruomeniškumo jausmą, – organizuojamos pilietinės akcijos. Akcijoje dalyvavo mokytojai D. Botyriūtė, D. Vaitiekūnienė, R.Žemaitienė ir nemažas būrys projektų ir būrelių narių: „Gerbiu gamtą – saugau save“, „Jaunieji miško bičiuliai“, Erasmus + projekto „Mūsų miškai – mūsų ateitis“ nariai bei gausus būrys 6b,7a, 9a klasių mokinių – iš viso virš 70 žmonių. Mums buvo paskirta susirinkimo vieta prie STIHL virvių parkas adresas :S. Daukanto g. Čia atvykęs Kazlų Rūdos sporto centro direktoriaus pavaduotojas Giedrius Gorianovas pasveikinimo visus šios akcijos DAROM 2017 dalyvius.Tokios pilietinės akcijos, kaip „Darom“, keičia žmonių požiūrį į visuomenės suvokimą, kartu prisideda prie pilietiškumo skatinimo bei savanorystės plėtojimo. DAROM! GAMTA TAU PADĖKOS!

Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos

Akcijos „DAROM 2017“ organizatorė