Auksinis protas

Auksinis protas“ rudeninis sezonas pasibaigė

Gruodžio 6 d. vakare vyko paskutinis respublikoje organizuojamas “Auksinio proto “ rudenis sezono intelektualinis žaidimas.Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos komandos dalyvavo trys : jungtinė komanda „Auksiniai žmonės“ (7-9 klasių), 8c klasės „Nepramuštagalviai“ ir „Proto kruopų“ ( mokytojų, mokyklos bendruomenės) komanda. Šis žaidimas leidžia mums patiems įvertinti, ką žinome apie pačias įvairiausias sritis, ugdo komandinį darbą, bendravimo ir bendradarbiavimo asmeninę kompetenciją. Iš 8 dalyvavusių komandų sėkmė lydėjo „Kintamieji“ komandą, ji ir tapo šio sezono nugalėtoja. Gruodžio 7 dieną mokykloje rinkosi visi šio žaidimo dalyviai, vyko rezultatų apibendrinimas, refleksija. Šis konkursas leidžia mums patiems įvertinti, ką žinome apie pačias įvairiausias sritis, ugdo komandinį darbą, bendravimo ir bendradarbiavimo asmenines kompetencijas. Džiaugiamės, kad mūsų mokyklos bendruomenės nariai taip aktyviai dalyvauja šiame žaidime. Dėkojame mūsų moksleivių tėvams, kad skatina patirti sėkmę intelektualinėje veikloje.

Rasa Žemaitienė

Auksinis protas dalyvė