Išvyka į UAB „VIP“ siuvyklą

Spalio 14 d. devintos klasės mokiniai ir technologijų mokytojai vyko į UAB „VIP“ siuvyklą, Kazlų Rūdoje(įkurta 1997 metais).Ekskursijos metuprofesinio informavimo tikslas – supažindinti mokinius su siuvėjo, sukirpėjo, pakuotojo, mechaniko specialybe. Pagrindinė veikla sukirpimas, siuvimas ir prekyba. ( Ekskursijos vadovė Alma Stanionienė sukirpimo technologė supažindino ir parodė siuvykloje vykdomas veiklas, siuvyklos salės, sandėliavimo, pakavimo patalpas. „Ilgametė patirtis leidžia mums kokybiškai atlikti darbus, šiuo metu pardavinėjame CR7, MARATHON, OLYMPIA, JBS prekinių ženklų gaminius, čia jau antrus metus siuvami Cristiano Ronado vardu pavadinti apatiniai bei marškiniai.CR7 gaminiais prekiaujama Baltijos šalyse ir Peek&Cloppenburg parduotuvių tinkle, kalbėjo pašnekovė. Dėkojame ekskursijos vadovei už įdomią pažintinę.