Išvyka į UAB „Jūrės medis“ per technologijų pamoka

Rugsėjo 30 d. devintos klasės mokiniai ir technologijų mokytojai vyko į UAB „Jūrės medis“ Jūrės km. Kazlų Rūdos savivaldybėje.Tai vienas didžiausių klijuotos medienos konstrukcijų gamintojų Pabaltijo šalyse nuo 1974 m. Gamina: klijuotos medienos laikančiąsias konstrukcijas: tiesias ir lenktas, pastovaus ir kintamo skerspjūvio sijas, rėmus, santvaras .Vyr. inžinierius Vytautas Zykus pasakojo apie teikiamas paslaugas ir gaminą produkciją, konstrukcijų gamybai naudojama eglės, pušies ir maumedžio mediena. Virš 80proc. savo pagamintos produkcijos UAB „Jūrės medis“ eksportuoja į 12 šalių: Vokietiją, Lenkiją, Norvegiją, Daniją, Didžiąją Britaniją, Švediją, Islandiją, Italiją, Portugaliją, Latviją, Ukrainą, Rusiją. Dėkojame UAB „Jūrės medis“ darbuotojui už įdomią pažintinę veiklą.

?[/caption]