Projektas ‘AŠ ESU”

Šiais mokslo metais mokykloje vykdomas projektas „Aš esu“. Pagrindinis projekto tikslas – plėtoti vaikų ir paauglių socializacijos galimybes, skatinant konstruktyvaus bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, sudarant sąlygas tenkinti pažinimo, lavinimosi ir saviraiškos poreikius.Vykdant projektą vaikai bus mokomi kultūringo elgesio viešosiose įstaigose, dalyvaus meninės kūrybos užsiėmimuose, lankys parodas, vyks į pažintines-mokomąsias ekskursijas, išklausys jų amžiaus tarpsniui aktualių paskaitų, dalyvaus diskusijose ir kt.. Mokiniai bus užimti patrauklia pažintine veikla, pajus sveikos gyvensenos privalumus ir įdomiai praleis laisvalaikį, dalyvaus meno terapijos užsiėmimuose, susiras naujų draugų, gaus patarimų jiems rūpimais klausimais. Su projekto dalyviais bendraus įvairių sričių speciallistai.

Projektui vadovauja vokiečių kalbos mokytoja R.Vaivadienė ir socialinė pedagogė L.Bieliauskienė