Projektas „Lietuvių ir vokiečių tautų simboliai liaudies mene ir mokyklos interjere“

Baigėsi rudenį startavęs mokyklos projektas „Lietuvių ir vokiečių tautų simboliai liaudies mene ir mokyklos interjere“. Projekte dalyvavo neformaliojo švietimo programų „Kraitė“, „Jaunasis stalius“ ir „Jaunasis metraštininkas“ mokiniai bei šių programų vadovai Jūratė Banionienė, Rimantas Janušauskas ir Regina Vaivadienė.Projekto tikslas – sutvarkyti mokyklos cokolinio aukšto erdves prie technologijų kabineto, panaudojant lietuvių ir vokiečių tautų simbolius liaudies mene. Projekto mokytojai skatino mokinių kūrybingą veiklą, kuriant estetišką mokyklos aplinką, puoselėjant aplinkos tvarkymo tradicijas, ugdant mokinių atsakomybę už savo aplinką. Gražinant mokyklos erdvę buvo panaudotos ir antrinės žaliavos, taigi mokiniai pamatė, kad daiktas gali būti prikeltas „antram gyvenimui“ ir darbščių rankų dėka papuošti aplinką.

Projekto mokytojai